Choď na obsah Choď na menu
 


Prehľad rankov

Prehľad rankov 

(Cvičiť dalších hráčov môže len hráč o rank vyššie) Každý sa musí na oficiálnej akcii ukázať vo farbe, prislúchajúcej jeho raku.

1. Človek (začiatočník na ceste čarodeja) => Ak je určené ohrozenie (jeho učiťeľom) dostane pri plnení úloh dozorcu = jeden s cesty čarodeja

 

2. Kúzelník[červené rúcho] (pokročilejší hráč) => pri plnení úloh nie je nijako zvýhodňovaný

 

3. Čarodej[modré rúcho] (dlhšie hrajúci hráč má jasný cieľ do budúcna) => Vo všeobecnosti ide o človeka ktorý sa prezentuje ako čarodej v bežnom živote (má vyberané spôsoby, je neurčený vedúci v akejkoľvek skupine) Podmienkou je aj dlhšie zotrvanie na ceste čarodeja. Musí mať už nejakých potencionálnych učencov (min jedného).

Pri prestupe na úroveň Mága si čarodej viberie, prostredné meno. (tvorca prijam meno Gabriel)

 

4. Mág [zelené rúcho](Má predstavu o vlastnej škole učenia čarodejov) => Určitým spôsobom ovláda svoje okolie, ľudí okolo. Ich myšlienky, konanie ... Má už určených aspoň dvoch učencov.

 

5. Arcimág [žlté rúcho](Samostatne fungujúci hráč, funguje bez zásahu svojho majstra) => Na dosiahnutie vyššej úrovne dostane tri úlohy od svojich učencov. V troch oblastiach: Inteligencia, sila, sociálna zručnosť. Nesmie využívať pri plnení úloh zvýhodňujúce predmety. Napr. počítač... Musí mať jasnú predstavu akým spôsobom bude viesť svoju novú školu pre čarodejov. Na tomto ranku musí arcimág vedieť vždy, adekvátne reágovať. V prípade preukázania neschopnosti sa musí sám podľa uváženia svojich žiakov, potrestať.

 

6. Megamág [biele rúcho] Na vyššiu úroveň je potrebné dokázať niečo, nad ľudské chápanie (DuPe je prvý, ktorý dosiahol túto úroveň učenia čarodeja) =>  Vyšší rank nie je definovaný.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.